skip to Main Content

Dostawa już od 8zł | 14 dni na zwrot | DARMOWA DOSTAWA od 300 zł | email: hello@nomadkid.pl | tel: 500 363 754

POZNAJ NAS

TO JA STWORZYŁAM
NOMAD KID

Mam na imię Karolina. Jestem mamą, estetką i twórczynią marki dziecięcej NOMAD KID. Wierzę w piękno prostej, minimalistycznej mody, która nie definiuje, nie ogranicza i wydobywa z dzieci to, co najpiękniejsze. NOMAD KID stworzyłam po to, aby ułatwiać mamom kompletowanie dziecięcej garderoby w zgodzie ze swoją estetyką i wysokimi wymaganiami. Bez kompromisów i bylejakości!

WIEMY KTO USZYŁ UBRANKO DLA TWOJEGO DZIECKA

Nasze ubrania nie pochodzą ani z wielkich fabryk ani z drugiego końca świata. Nie są anonimowe! Bardzo starannie dobieram marki do współpracy. Staram się je poznać i polubić… tak prywatnie, osobiście. Dzięki temu, wiem, że stoi za nimi babcia Ela, pani Jola czy ciocia Basia, które z największą dbałością szyją dla Twojego dziecka najpiękniejsze ubranka, jakie tylko potrafią.

SELEKCJONUJEMY, ŻEBYŚ TY NIE TRACIŁA NA TO CZASU

Moim nadrzędnym celem jest selekcja. Wszystkie ubrania i dodatki, które znajdziesz w sklepie są przeze mnie dokładnie sprawdzane. Liczy się jakość, prosty design i etyczne podejście. Tu nie ma miejsca na kompromisy! Marki, z którymi podejmuję współpracę testuję najpierw na swoich córkach 😊 Uwierz mi, że każda z nich przechodzi chrzest bojowy! Poza tym staram się je poznać i dowiedzieć jak pracują.  Dzięki temu mam pewność, że wybieram tylko te, które wpisują się w moją filozofię szacunku do środowiska i drugiego człowieka.

polskie ubranka dla dzieci

DAJEMY CI JAKOŚĆ, NA KTÓREJ SIĘ NIE ZAWIEDZIESZ

Wiem jak frustrujące jest wyrzucanie ubrań, które Twoje dziecko zdążyło założyć dwa razy. Przetarcia na kolanach, zmechacony materiał i kolor, który niczym nie przypomina tego ze sklepu. Dopiero włożyłaś wysiłek w to, żeby je znaleźć. Poświęciłaś czas, żeby je zamówić. I na koniec wydałaś pieniądze, żeby je dostać. Po kilku praniach nie nadają się do niczego. Na naszych ubraniach się nie zawiedziesz! Wybieram je z największą troską, bo chcę, żeby służyły Twojemu dziecku przez długi czas.

WSPIERAMY CIĘ W DBANIU O PLANETĘ

W swojej codziennej pracy staramy się postępować tak, żeby maksymalnie ograniczać negatywny pływ na środowisko naturalne. Nie robimy dużych stanów magazynowych, do pakowania używamy wyłącznie kartonów, jutowego sznurka i cieniutkiej bibuły. Paczki zanosimy najczęściej pieszo do paczkomatu, a ponad to… staramy się wybierać takie produkty, których nie będziesz musiała zwracać ani reklamować. Nasz ślad węglowy jest ograniczony do minimum.

PAKUJEMY TAK, ŻEBYŚ POCZUŁA SIĘ WYJĄTKOWO

Dawanie przyjemności to nasza specjalność, dlatego do pakowania paczek podchodzimy z dużą czułością. Zależy nam, żebyś na każdym etapie styczności z nią czerpała radość. Z zewnątrz trochę przypomina prezent, w środku czeka kartka z podziękowaniem i drobiazg dla Twojego dziecka, a pod cieniutką bibułą kryje się to, co najważniejsze – najpiękniejsze ubranka i dodatki, które wybrałaś w naszym sklepie. Wszystko to w sezonowym anturażu – z gałązką choinki, suszoną trawą albo fioletowym wrzosem.

Pamiętaj, że portfolio marek i oferta produktów stale się rozrasta. Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami śledź nas na Instagramie albo na Facebooku.

Back To Top